ورود به سامانه
* پست الکترونیکی تان را وارد نمایید .
* فرمت پست الکترونیکی وارد شده نادرست میباشد
* کلمه عبور را وارد نمایید .
* پست الکترونیکی یا کلمه عبور صحیح نمیباشد .
* حاصل عبارت امنیتی را وارد نمایید .
* حاصل عبارت امنیتی نادرست میباشد .
* ورودی نامعتبر بیش از حد مجاز ، حساب کاربری شما به مدت زمان محدودی مسدود گردید .
قبلا ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام در سامانه

امکان استفاده از سایت شعبه در هنگام اختلال شبکه اینترنت

امکان استفاده از سایت شعبه، در هنگام اختلال در شبکه اینترنتی کشور

به گزارش روابط عمومی شعبه 31 خواهران نازی آباد،  امکان استفاده از سایت شعبه در هنگام اختلال در شبکه اینترنتی کشور بدون هیچگونه مشکلی امکانپذیر می باشد .

آقای محمودرضا فراهانی مدیر شعبه خواهران نازی آباد موسسه زبان کیش در گفتگو با واحد روابط عمومی شعبه ضمن اعلام این خبر گفت : با توجه به استفاده از سرویس مبتنی بر بستر شبکه ملی اطلاعات جهت راه اندازی سایت شعبه، در زمانیکه شبکه اینترنت کشور به علت مسائل امنیتی با اختلال مواجه می گردد، امکان استفاده از سایت شعبه برای سایر اولیا و زبان آموزان فراهم می باشد.

فراهانی افزود: در صورت فعال بودن اینترنت گوشی همراه، اولیاء می توانند از طریق مرورگرهای گوشی خود با وارد نمودن آدرس سایت شعبه ( kish31.com ) از اخبار و اطلاعات و دیگر قابلیتهای سایت استفاده نمایند .

ایشان ضمن ضرورت استفاده از شبکه ملی اطلاعات گفت : امروز شاهد هستیم که با وجود اختلال در شبکه اینترنت کشور، امکان استفاده از تمامی سایتهایی که بر بستر شبکه اطلاعات ملی راه اندازی شده اند از قبیل سرویس های حمل و نقل اینترنتی و فروشگاههای آنلاین داخلی و حتی شبکه شتاب بانکی و شبکه خدمات رسانی بانکها نیز بدون اختلال در حال فعالیت و ارائه خدمات به مردم عزیز ایران می باشند و لازم است تمامی سازمانها و نهادهایی که وارد این شبکه ملی اطلاعات نشده اند هرچه سریعتر اقدام نمایند تا در این ایام امکان ارائه خدمات به مشتریان خود را داشته باشند.

محمودرضا فراهانی در پایان گفت: تمام تلاش ما در شعبه خواهران نازی آباد موسسه زبان کیش و همچنین مجموعه فرهنگی، آموزشی، هنری فاران ارائه خدمات مناسب به مخاطبین محترم می باشد.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد