ورود به سامانه
* پست الکترونیکی تان را وارد نمایید .
* فرمت پست الکترونیکی وارد شده نادرست میباشد
* کلمه عبور را وارد نمایید .
* پست الکترونیکی یا کلمه عبور صحیح نمیباشد .
* حاصل عبارت امنیتی را وارد نمایید .
* حاصل عبارت امنیتی نادرست میباشد .
* ورودی نامعتبر بیش از حد مجاز ، حساب کاربری شما به مدت زمان محدودی مسدود گردید .
قبلا ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام در سامانه

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای اهداف خاص

ESP به معنای انگلیسی برای مشاغل و دوره های تخصصی در رشته های مختلف است

 دوره‌ اختصاصي عبارت است از دوره‌اي كه بنا به درخواست سازمانها اعم از دولتي يا خصوصي و غيره در محل كار و بر اساس زمانهاي مورد نظر آنان تشكيل مي‌گردد. این دوره ها می توانند بنا به درخواست دوره های عادی آموزش زبان انگلیسی را در برگیرند و یا شامل دوره های خاص زیر باشند: 

1-    بازرگانی ، 2- گردشگری، 3- مهندسی، 4- مذاکرات بین الملل، 5- صنعت نفت و گاز، 6- فناوری اطلاعات

 

 موسسه آموزشی زبان کیش در راستای اهداف آموزشی خود اقدام به برگزاری دوره های آموزش اختصاصی زبان ویژه بزرگسالان مینماید. در این دوره ها به تدریس دوره های زبان اختصاصی توسط مجرب ترین اساتید کشور پرداخته میشود. در دوره‌هاي اختصاصي علاوه بر هدفهاي خاص آموزشي، داف زير مورد نظر مي‌باشد:

       الف- صرفه‌جويي در وقت فراگيران

        ب  صرفه‌جويي در هزينه رفت و آمد

        ج  تشكيل كلاس با فراگيراني كه در یک فضای آموزشی و تربیتی مشخص و تعریف شده مشغول به  تحصیل می باشند.

         د  تقویت انگيزه يادگيري با ايجاد رقابت در بين كاركنان

        ه  كمك به مديريت شركتها و مؤسسات در ارتقاء سطح آموزش كاركنان

        و  كمك به مديران در استفاده بهينه از تسهيلات آموزشي موجود

 

دوره های بازرگانی (Business)

این دوره ها که برای علاقمندان و فعالان حوزه بازرگانی اجرا می گردد مشابه آموزش زبان عمومی با گرایش بازرگانی است. واژگان وموقعیت هایی در این دوره ها تدریس می شوند تا زبان آموزان دوره های بازرگانی را با مجموعه بیشتری از واژگان مورد نیاز در این حوزه آشنا شوند.

کتاب آموزشی مورد استفاده "Market Leaderاز انتشارات "PEARSON"  و شامل پنج کتاب Elementary، Pre- intermediate، Intermediate، Upper- intermediate و Advanced است؛ تا سطح  Advanced هر کتاب، طی 5 ترم تدریس می شود.  

کتاب Advanced این دوره در صورت درخواست بصورت اختصاصی و با شرایط ویژه قابل اجرا است.

 

دوره های گردشگری (Tourism)

این دوره ها برای علاقمندان و فعالان حوزه گردشگری اجرا می گردد که مشابه آموزش زبان عمومی است و باگرایش صنعـت گـردشگـری، واژگـان و وموقعیت هایی که در این حوزه کاربرد بیشتری دارند را مورد توجه قرار می دهد تا زبان آموزان دوره های گردشگری با مجموعه بیشتری از واژگان مورد نیاز در این حوزه آشنا شوند.

کتاب آموزشی مورد استفاده "English For International Tourismاز انتشارات "PEARSON"  و شامل سه کتاب Pre- intermediate، Intermediate و Upper- intermediate است؛ هر کتاب طی 5 ترم تدریس می شود.

 

دوره های مهندسی (Engineering) 

این دوره ها که برای علاقمندان و فعالان حوزه مهندسی اجرا می گردد مشابه آموزش زبان عمومی با گرایش مهندسی است. واژگان وموقعیت هایی در این دوره ها تدریس می شوند تا زبان آموزان دوره های مهندسی را با مجموعه بیشتری از واژگان مورد نیاز در این حوزه آشنا شوند.

کتاب آموزشی مورد استفاده "English For Engineeringاز انتشارات "Cambridge"  و شامل یک کتاب است که در سطح Pre- intermediate شروع می شود و زبان آموزان را به سطح Intermediate می رساند. 

کتاب دارای ده درس جداگانه است و موضوعاتی مرتبط با انواع مهندسی (از جمله عمران، برق و مکانیک) را دربرمی گیرد. کتاب "English For Engineering" روش ها و اقدامات احتیاطی مانند نظارت و کنترل؛ طراحی مهندسی را پوشش می دهد. 

بنابر این شرکت کنندگان این دوره بایستی سطح زبانشان حداقلKET [ معادل سطح میانی A2 استاندارد اروپا (CEF) باشد.

 

دوره های مذاکرات بین المللی (International Negotiations)

این دوره ها مناسب مدیران میانی و ارشد سازمان ها و شرکت هایی است که برای عقد قراردادهای بین المللی نیازمند آشنایی بیشتر با واژگان وموقعیت هایی هستند تا بتوانند مذاکرات را به مناسب ترین شکل ممکن  انجام دهند. 

کتاب آموزشی مورد استفاده "International Negotiationsاز انتشارات "Cambridge"  و شامل یک کتاب است که در سطح Pre- intermediate شروع می شود و زبان آموزان را به سطح Intermediate  Upper- می رساند. دوره کوتاه، جدید وهیجان انگیز مذاکرات بین المللی "International Negotiations دوره ای 15-20 ساعته است و برای زبان آموزانی مناسب است که می خواهند مذاکرات مرتبط با کسب و کار به زبان انگلیسی را به نحو احسن انجام دهند.

 دوره مذاکرات بین المللی دانشجویان را بر اساس توصیه های الهام بخش از کارشناسان برجسته در مذاکرات و از طریق ارائه کل فرآیند مذاکرات ( شروع مذاکره تا پایان معامله) آماده می کند. ده ماژول ارائه شده در این کتاب، مهارت ها و تکنیک های مورد نیاز برای مذاکرات موفقیت آمیز را به زبان آموزان آموزش می دهد و موضوعاتی مانند ساخت ارتباطات، تکنیک های پرسش و پاسخ، رمزگشایی زبان بدن، چانه زنی و توانایی های متقاعد کردن را پوشش می دهد. چالش های نمایشی وبازی های مهارتی به منظور بهبود انجام مذاکرات کلیدی و مهارت های زبان استفاده می شوند، ضمن اینکه روی تمام جنبه های مذاکره، از جمله اهمیت درک تفاوت های فرهنگی در هنگام مذاکره تاکید می گردد.

 

دوره های صنعت نفت (The Oil Industry)

این دوره ها که برای فعالان حوزه نفت و گاز اجرا می گردد مشابه آموزش زبان عمومی با گرایش مرتبط است. واژگان وموقعیت هایی در این دوره ها تدریس می شوند تا زبان آموزان این دوره ها را با مجموعه بیشتری از واژگان مورد نیاز در این حوزه آشنا شوند. 

 کتـاب های آمـوزشی مورد استفاده از انتشارات "PEARSON"  و شامل دو کتاب به نام های  "English For The Oil Industry 1" و "English For Oil & Gas 2است؛ کتاب ها شامل موضوعاتی هستند که منعکس کننده آخرین تحولات در زمینه  مذکورند و  نیازهای زبان آموزان در این حوزه را پوشش می دهد. آموزش از سطح Starter شروع می شود و در نهایت زبان آموزان را به سطح Intermediate  Pre- می رساند.

 

دوره های فن آوری اطلاعات (Information Technology)

این دوره ها برای علاقمندان و فعالان حوزه فن آوری اطلاعات اجرا می گردد و در آن ها واژگان وموقعیت هایی تدریس می شوند تا زبان آموزان را با مجموعه بیشتری از واژگان مورد نیاز در این حوزه آشنا کنند.

  کتاب آموزشی مورد استفاده "English For Information Technologyاز انتشارات "PEARSONو شامل دو کتاب با ترکیبی از یک برنامه درسی گرامری قوی همراه با واژگان تخصصی است که برای موفقیت دراین زمینه مورد نیاز است.در سطح Pre- intermediate شروع می شود و زبان آموزان را به سطح Intermediate می رساند. کتاب های انگلیسی برای فناوری اطلاعات شامل موضوعاتی است که منعکس کننده آخرین تحولات در زمینه IT است.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد